7. mai 2010

Kaunist emadepäeva!

EMADEST JA VANAEMADEST.

Minu ema on hea, lahke, abivalmis ja tubli. Talle meeldivad lapsed. Minu ema on südamlik ja töökas.
Minu vanaema on tore. Talle meeldib süüa teha. Vanaema unistab heast tervisest. Talle meeldib, et ma hästi palju tema juures käin. (Markkus)

Minu ema on rõõmus ja lõbus. Talle meeldivad väga lilled. Ta mängib minuga tihti.
Minu vanaema on töökas. Vanaemale meeldib riisuda. Talle meeldib mul külas olla. Vanaemale meeldib minu nägu. (Andreas)

Minu emme on lahke ja abivalmis. Ta kallistab mind palju. Ta on heasüdamlik. Minu emmele meeldib, kui üllatan teda.
Minu vanaema on töökas. Talle meeldib see, kui talle külla lähen. Vanaema unistab sellest, et saaksime koos elada. Minu vanaemale meeldib see, et olen armas laps. (Margus)

Minu ema on abivalmis, ka tubli. Aga ta töö on kärarikas. Ta lubab mulle koera võtta. Ta on leebe. Vahel on tal mure, siis ma aitan teda. Ema on armas ja ka heasüdamlik.
Mul on tore vanaema. Talle meeldib minu juures. Vanaema unistab uuest kodust. Talle meeldivad ta koerad. (Gustav Erik)

Minu ema on lahke, tore, armas ja tark. Ta aitab mind kodutöödes, käib minuga ujumas ja teatris. Ta on armastav ja andestav. Minu ema on õnnelik. Ma armastan oma ema väga. Ta on maailma parim ema. Mulle meeldib koos emaga mängida. Kui mu ema vihane on, siis ta nutab.
Minu vanaema on töökas. Talle meeldib minuga mängida. Ta unistab noorusest. Minu juures hindab ta seda, et ma olen tark. (Carmen)

Minu ema on lahke, tore ja abivalmis. Ta armastab ratsutada. Sellepärast, et see aitab kaalust alla võtta. Meile meeldivad hobused. Ema on väga õnnelik. Mõnikord on ta minu pärast mures, sest ta arvab, et ma olen kaduma läinud. Ta armastab mind üle kõige.
Minu vanaema on hea ja lahke. Talle meeldib aiamaal tööd teha. Vanaema unistab minust ja kassist ja, et ta kips ei valutaks. (Karmen)