16. märts 2012

Põnevat, toredat ja huvitavat koolivaheaega kõikidele!

Reede - viktoriinipäev

Täna oli eesti keele nädala viktoriin.
I koht: Võistkond "VEERANDI LÕPP"
II koht: Võistkond "ÕUN"
III koht: Võistukond "AJUHIIGLASED"
4. koht: Võistkond "Kaelkirjakud"
5. koht: Võistkond "Ööbik"
6. koht: Võistkond "Tarkade klubi"

15. märts 2012

Küll muuseumis on huvitav!





Suur tänu tädi Riinale huvitava muuseumitunni eest. Hetkel on veel üleval kodukandi sportlasi tutvustav näitus " Kes pusib, see jõuab". Saime ka juba uudistada uut käsitöönäitust.

2. klass kokkamas.




Neljapäev - kauneima vihiku päev



13. märts 2012

Kolmapäev - kiirlugemise päev

Kui palju me iga päev loeme?
Keskmine haritud inimene kulutab lugemisele vähemalt 3 tundi päevas ja loeb 300 – 500 märki minutis. Lugemiskiirust on võimalik parandada treeningutega. Kiirlugemiskursuse lõpus loeb enamus osalejatest üle 3000 märgi minutis. Kiirlugemise koolitust soovitatakse alates põhikooli viimasest klassist.
http://www.kiirlugemine.ee/


Teisipäev - luulepäev



Esmaspäev - ilukirjapäev